Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a saw játékot....

Letöltöttem a saw játékot. Feltelepítettem, és elinditom és kiírja ugyanazt mint amikor feltelepítettem vagyis megint telepíteni akar. Crackeltem, letöltöttem egy másik cracket is azzzal is probáltam, nem ment. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani neked is, mint a többi jómadárnak:


Valószínűleg az, hogy nem jogtiszta. Ha eredeti volna, felhívhatnád a kiadó terméktámogatási osztályát, de mivel b@sztál megvenni, ne nyafogj, hogy szar. Töltsél le másikat, vagy irány a bolt.

2010. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát te aztán kemény vagy.azért mert neked a segged alá tolnak mindent,lehet másnak nem,fent vana játék interneten.akkor miért ne tölthetném le?itt nem ez volt a kérdés,hanem hogy MIÉRT nem jó?amikor más játékok mennek,és feltételezem azok sem jogtiszták.... vagy ha tudsz oldalt ahonnan le lehet tölteni,és jó is akkor szivesen várom....

kössz elöre is

2010. jún. 29. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a kommentek között. Még mielőtt letöltenéd, olvasd végig, hogy kinek nem megy.


Lehet hogy gyenge hozzá a géped.

2010. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se tolnak semmit a seggem alá, keményen spórolok és dolgozok azért ó, hogy mindenem meg legyen.


De ezt a vitát már számtalanszor lefolytattam. Nem fogom még egyszer.

2010. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó! És jobb lenne ha máskor nem vitázni mennél fel,hanem segíteni azoknak,akik nem tudnak valalmi,és nem azt vitatni h az elözménye mi,és miért nem csináltad ezt meg azt hanem az adott problémát megoldani,és az jelen esetben nema az h eredetibe vedd meg,mert ha meg akarnám venni,lehetséges,hogy megvenném...és már ne haragudj,de vannak nálad okosabbak,akik,képzeld,ezt a problémát is meg tudják oldani,ezért is tettem fel a kérdést ;)
2010. jún. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!