Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Serious Sam HD-t?

Figyelt kérdés

Egy kis abkalban telepíti a cuccot, ilyenben: [link]

?ajd pár másodperccel a kezdés lőtt a következő üzenetet kapom:


Error


Support the softvare companies. If you play this game, BUY iT!


Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni? Tudom, azért írja mert letöltött játék, kérlek ne adjatok olyan választ, hogy "vedd meg" meg hasonlók! Tudok hogy olcsón adják, de egyszerűen lusta vagyok elmenni és megvenni, nincs is rá időm.


2010. jún. 29. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahonnét letöltötted, biztosan volt hozzá leírás. Valószínűleg van benne nfo is. Ezeket nem tudjuk helyetted elolvasni. Te viszont igen.
2010. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Crackeld!
2010. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg rendelni is lehet. Ha már tudsz, hogy olcsón adják... előző voltam
2010. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
második: telepítés előtt hogy crackeljem? :D
2010. jún. 29. 18:20
 5/7 A kérdező kommentje:

18:08

de egy nagy csomó ugyan ilye nnevű torrent van, nem tudom melyiket töltöttem le :S

2010. jún. 29. 18:30
 6/7 anonim válasza:
Vedd meg a májusi PC Gurut! Abban az a teljes játék, és csak 2000 Ft. újsággal meg mindennel... Bajcsy-Zsilinszky út 60. Valamilyen IT Media bolt...
2010. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát mondasz valamit... Régebben gyűjtöttem a pc-grukat, pontosan a legelső számtól kezdbe, már igen dúrva sújt tesz ki a szobámban, bár tavaj megálltam vele... Lehet hogy újra elkezdem gyűjteni :D
2010. jún. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!