Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó horrorjátékok...

Milyen jó horrorjátékok futnának a laptopomon? Bővebben a gépemről lent.

Figyelt kérdés

CPU: Intel(R) Celeron(R) M CPU 530 @ 1.73GHz

RAM: 1014.7 MB

Op rendszer: Microsoft Windows Vista Ultimate Edition Service Pack 1 (build 6001), 32-bit

Videókártya: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 250.0 MB

Hangkártya: Conexant High Definition SmartAudio HD2

Szabad hely: 36.1 GB

DVD: HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA Device


Remélem, mindent leírtam. Nagyon sok játék kiesik a videokártya miatt. :( Szeretnék olyan embereket kérni a hozzászóláshoz, akik értenek hozzá. Már unom, hogy letöltök egy játékot, és nem megy, mert nem vágom a dolgokat. :D


21/N


2010. jún. 29. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Resident Evil 4, a kedvenc játékom.

Esetleg a left 4 Dead-el bepróbálkozhatsz, bár a Vista miatt szerintem nem nagyon maradna neki memória.

Silent Hill sorozattal is bepróbálkozhatsz, egészen a negyedik részéig bezárólag.


Remélem segítettem :)

2010. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A Left 4 Dead nálam nem megy, már próbáltam. :D:D Köszi, a többit megnézem, hátha... :)
2010. jún. 29. 18:54
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg a You Are Empty-t. Szerintem nagyon horror játék.
2010. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amnesia: The Dark Descent "Azóta nem alszom. Mert nem hiába félünk: valami igenis lapul a sötétben." Gamestar.hu


Én bírom, de egy biztos. A legjobb horror-kaland játék amivel életemben játszottam!


PcGuru: "Negatívum: - elavult grafika(gyenge gépen is jól fut);

- Szívgyógyszer hiánya..."

2012. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!