Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot...

Letöltöttem egy játékot torrentről. Innen hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sok a mappa(Winrar).

ISO fájlok.

Vitality címmel kodek mappa.

Daemon Tools fenn van.

Mit kell tennem?

Köszönöm!

Amúgy egy Sims2 Pets játékról van szó, és amikor próbálok valamit csinálni, mindig azt írja ki indításkor, hogy rossz lemez a meghajtóban.

Kérlek segítsetek!


2010. jún. 29. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
daemonban csinálsz egy vituális meghajtót, abba betöltöd az iso-t és elindítod azt a mgahjtót
2010. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha több iso van, gonodlom több cd-s akkor az elsőt, vagy a nagyobbat rájössz, vagy linkeld be a torrented és megnézem neked...
2010. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hogy linkeljem be? Mármint, ahonnan letöltöttem? Azt sajnos nem tudom, az Ncore jelenleg nem működik.

Részletesen, valaki szakszavak nélkül leírná? :( Annyira szeretnék játszani.

2010. jún. 29. 18:50
 4/17 A kérdező kommentje:

Három ISO van.

A kodek ISO a legnagyobb.

2010. jún. 29. 18:51
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Boltba kaphatót egyszerűbb telepíteni, és még a készítőktől sem lopsz.

-Letöltöd a Daemon Tools nevű programot, feltelepíted, újraindítod a géped.

-A tálca jobb oldalán elvileg megjelenik az ikonja, villám, vagy minek tűnik, bal egérgombbal rákattintasz, és az egyik meghajtóra (elvileg 1 lesz a telepítés után) rákattintasz, és kikeresed az iso fájlt (ha tényleg abban van), ezután a telepítés valószínűleg automatikusan elindul, ha nem, akkor a sajátgépben találod a játék meghajtóját.

2010. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Boltban 13.000 Ft, nem akarom erre szórni a pénzt.

Sajátgépben ott van, hogy Sims PS és, hogy 2,15 GB de amikor rákattintok, azt írja még mindig, hogy rossz lemez.

Daemon Toolsba beillesztem a legnagyobb ISO-t(kodek) de úgy sem jó. Most sz összes ott van, de még így se jó.

Amúgy mikor képfájlnak berakom, kell valamit csinálnia? Vagy csak ott lesz a meghajtók között?

2010. jún. 29. 19:02
 7/17 anonim válasza:
(A kö.csög pénzéhes ge.cik bekaphatják!) Szóval úgy,hogy attól,függ,hogy mit szedtél le.Mármint milyen kiterjesztésű fájlokat.HA isokat,akkor deamon tools,kint lesz a villám ikon,betallózod a gépedről,megnyitod a virtuális meghajtót,feltelepíted,MEGCRACKELED(szerintem ezt hagyhattad ki,ugyanis ekkor szokott ilyesmiket kiírni)aztán játszol. De ez csak általánosságban működik,szerintem ezzel a Sims kieggel még lehet hogy kell valami babrálni. Remélem segítettem.
2010. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Btk.329/A. § (1) Aki az irodalmi, tudományos vagy művészeti alkotás szerzőjének a művén, előadóművésznek az előadóművészi teljesítményén, hangfelvétel előállítójának a hangfelvételén, rádió- vagy televízió-szervezetnek a műsorán, illetőleg film vagy adatbázis előállítójának a teljesítményén fennálló jogát haszonszerzés végett, vagy vagyoni hátrányt okozva megsérti, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését


a) jelentős vagyoni hátrányt okozva,


b) üzletszerűen


követik el.


(3) A büntetés


a) öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését különösen nagy vagyoni hátrányt,


b) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését különösen jelentős vagyoni hátrányt


okozva követik el.


(4) Aki a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését vagyoni hátrányt okozva gondatlanságból követi el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2010. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Megcrackelni? Hogyan tudom?

Bocsánat, kezdő vagyok, első letöltött játékom, és amúgy is, még csak 14 éves vagyok.


A törvényt kösz, de nem érdekel.

2010. jún. 29. 19:10
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"A törvényt kösz, de nem érdekel."


Ezt pedig súlyosbító körülménynek nevezik :D

2010. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!