Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Snapchat állatokon hogy működik?

Snapchat állatokon hogy működik?

Figyelt kérdés
A cicámat szeretném fotózni vele, de nem érzékeli az arcát. Pedig sok fotót láttam, ahol használták a snapchatat állatokon. Mit kell ehhez beállítani?
2019. jan. 18. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az vagy szerencse,vagy szerkesztett kép,snapchat filtereket szerkesztettek rá. A snapchat jelenleg csak az emberi arcot képes felismerni,állatot nem.
2019. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Neha csinál a snapchat olyan filtert ami állaton is és emberen is működik úgy h figyeld az új filtereiedet
2019. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy pillanatra sikerült, kb 1 másodpercig volt a filter a macska fején, de mire lefenykepezhettem volna, addigra eltűnt. És azóta sem sikerül újra. Nehéz, mert a macska örökké mozog, ha pihen akkor meg csukva van a szeme.
2019. jan. 22. 10:45
 4/4 anonim válasza:
Valamelyik állaton működik, valamelyiken nehezebben, az én kutyámon mindig sikerül de szerintem ehhez nem lehet appot letölteni, max utólag rászerkeszteni ahogy előttem is írták
2019. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!