Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megnyugodhatok (Nero10,...

Megnyugodhatok (Nero10, x86-x64, bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A nero 10-et telepítettem, és közben kért valamilyen kiegészítéseket, (csak akkor hajlandó települni, ha az adott kiegészítések fönn vannak) na most volt 1-2 x86-os kiegészítés, de nekem x64-es gépem van, a kiegészítés telepítésére ezt írta: sikerült, és a nero 10 is megy hiba nélkül, van mitől félnem az 1-2 x86-os kiegészítő miatt, (ugye nekem x64-es) vagy megnyugodhatok, mert ebből nem lehet baj, ha nem jelzett semmit?

(a kiegészítőket már sztem le sem tudnám törölni+a nero 10-hez nincs sok köze az 1-2 x86-os kiegészítésnek...szeretném használni a nero-t,nyugtassatok meg...:-))


2010. jún. 29. 21:07
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Hát ha nekem Nero lenne a gépemen tuti nem lennék nyugodt. :D Az utolsó értelmes, használható verzió a v6.6.x.x volt. Ami utána jelent meg (7.x-10.x) mind egy rakás szemétdomb volt.
2010. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jelzett, akkor nincs. Majd ha jelez... :D Nekem Nero 9 van fent és nem is szemétdomb, csak nem kell felrakni mindenféle plusz dolgot, amit fel akar veled rakatni, és utána működik rendesen :D.
2010. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. jún. 30. 11:21
 4/4 anonim válasza:

Nekem meg az a gondom a nero 10-zel, hogy aktiválni akarja magát és mivel netről töltöttem, nem eredeti, rinyál is, hogy a cd kulcs kalóz sorozatszámú. Így nem is nagyon engedi használni a progit.

Nincs valami crack, hogy ne rinyáljon és használhassam?

Ezt kiírom kérdésben is...

2010. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!