Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma feltettem egy videokártya...

Ma feltettem egy videokártya drivert olvas végig?

Figyelt kérdés
Nos annyi az egész, hogy ugye meg tettem a fenti okot, és úgy döntöttem hogy visszarakom régit mert az jobban tetszett, és már az új driverrel tapasztaltam hogy a Yt-n zenét hallgattam és ugye sötét módban volt hogy felülről a kereső sáv és az egész felső rész fehér lett, nem szenteltem neki gondot máskor is volt hogy fehér lett de eltűnt egy oldal frissítés után, de most nem + még a egyeveleg rész is ami egy ilyen téglalap alakú részben van 50 zene az is meg hosszabbodott és hát nem tudom ezt hogy írjam le de, összeolvad az ajnlott videókkal szó szerint mögötte van az egyevelegben lévő zenék máshogy ezt nem tudom leírni és hát sehogy se sikerül megcsinálnom visszaraktam a régi drivert de változás 0 de ha kijelentkezek a googlébol és nem vagyok bejelentkezve akkor a felső sáv is egyből fekete lesz nem tudom lehet-e köze a 2 dolognak egymáshoz + még azt szeretnem megkérdezni ha belemegyek a eszközkezelőbe videokartya driverek frissités és és van olyan h ami a gépen lévő driverek 3 van fent 2017 2018.01-es meg 02-es leszeretnem törölni a 01-est mert azt tettem fel és azóta rossz hogy ezt mi képpen lehetséges?

2019. jan. 23. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor most még egyszer ugyanezt magyarul...

DDU-val távolítsd el a jelenlegi driveredet, és utána mehet a mostani.

2019. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!