Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letöltemi a...

Kupicalajos kérdése:

Honnan tudom letöltemi a DaVinci Resolve 12-t?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a program ingyenes a weboldalon de a googleba beírom minden download link a Főoldalra visz ahol meg csak a 15 van fennt. Jó lenne nekem az is csak hogy az nem indul el mert rákattintok az ikonra homokórázik és nem történik semmi de a feladatkezelőben fut de semmi egyéb, ezért kellene nekem a 12-es verzió vagy megoldás a 15-höz.

2019. jan. 24. 00:37
 1/3 tabaki ***** válasza:
100%

És ha minden a főoldalra visz, akkor onnét már tilos másikra menni? Nézd meg a Support Centerben, a DaVinci Resolve Fusion and Blackmagic eGPU ikonra kattintva. Ha a bal sávban kellő türelemmel görgetsz lefelé, szerintem megtalálod. Ügyelj rá, hogy van fölötte egy halom update is, de ez például ígéretesebbnek tűnik:


„DaVinci Resolve 12.5

This software installs the free version of DaVinci Resolve 12.5. With over 1,000 enhancements and 250 new features, DaVinci Resolve 12.5 is the world’s most advanced editing and color grading system for independent users working on SD, HD and Ultra HD projects. Technical support is available via the Blackmagic Design community forums”


Az az igazság, hogy éppenséggel tévedhetek, mert nekem eszem ágában sincs letölteni, mindenesetre járj utána.

2019. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DjImipapa ***** válasza:

Tapasztalati leírás!

Resolve kalap sz....r, némelyik verzió nem szereti a meglévő rendszert, akárhonnan is származik. W8.1-re szinte semelyik nem hajlandó rendesen települni, vagy működni, w7-re akár a tört 14-es is megfelelő. Ám sokkal jobban kezelhető, egyszerűbb és jobb szerkesztők garmadája várja a felhasználó ténykedését....:) Powerdirector...stb.

2019. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
meg lett a 12 megtaláltam köszi. Am nekem azért ez kell mert mert egyetemen filmkészítéssel foglalkozok és sok filmes stúdióban a DV-t használják és nagyon meg akarom tanulni mert eddig premiere pro-t használtam.
2019. jan. 26. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!