Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan videoszerkesztő,...

Van olyan videoszerkesztő, amivel ilyet lehet?

Figyelt kérdés

Adott mondjuk egy FHD vagy 4K videó, és felvettem mondjuk egy madarat. Legyen a madár a kompozíció közepén egy darabig mondjuk, majd sétáljon ki belőle jobbra. Követem a fényképezővel, vagy nem követem, a lényeg hogy elmozdul középről.


Úgy lehet-e a videóból kivágni részletet, mondjuk 4k-ból fullHD-ra, hogy a 4k frame-en belül az 1080-as frame elmozdul? Nem tudom jobban megfogalmazni... Mintha egy nagyobb téglalapban mozgatnék egy kisebb téglalapot.


Ezzel nyernék extra 2x zoom-ot.



2019. jan. 24. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban a Premier Pro-t javaslom. Több féle megoldás létezhet, de azt már neked kell kikísérletezni.

Rá lehet nagyítani a képre, majd lehet változtatni a pozíciót, vagy behúzol egy kivágott fekete .png fájlt aminek a középen fullHD nagyságú kivágott téglalap van, majd ennek a png fájlnak változtatod a pozícióját.

Vagy croppolod a 4K-át....

2019. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amiről beszélsz az egy egyszerű crop, vagyis a képterület megvágása. valószínűleg a legtöbb video szerkesztő tudja. Adobe Premiere biztosan
2019. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!