Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kasperskynél hogy-hogy...

A Kasperskynél hogy-hogy engedi több készülékre is a védelmet, mint amennyit megvettem?

Figyelt kérdés
A max 5készülék volt, erre van licenszem és most sikerült a 6-odikat is aktiválni. Ez azért van, mert ebből 2 androidos és csak 4windowsos? Vagy mert nem fut mindegyik egy időben?

2019. jan. 25. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem 5PC ÉS 5 okoseszköz licenced van, azért tudtad aktiválni 6. eszközön is. Bár nem tudom, a Kaspersky ezt az 5 eszköz dolgot az Internet Security/Total Security esetében nem igazán részletezi, ha pedig nem részletezik, akkor alap esetben szó szerint kell érteni a leírtakat. Tehát max 5 eszköz, ami lehet PC/okoseszköz. Ügyfélszolgálatuk úgy tudom van, szóval keresd fel őket és kérj felvilágosítást ez ügyben, de első körben ne írj/mondj konkrétumot, tehát hogy te aktiváltál 6. eszközön 5 eszközös licencet. Elég csak annyit kérdezned, hogy lehetséges-e 5 eszközös licenccel 6 eszközhöz aktiválni Kaspersky terméket, illetve hogy ez 5PC ÉS 5 eszköz licencnek számít-e, vagy tényleg csak 5 eszköz (PC/telefon/bármi vegyesen).

Online fizetéssel kapcsolatos kérdésekhez angol nyelvű telefonos ügyfélszolgálatuk van, illetve magyarul is felveheted velük a kapcsolatot, csak úgy kizárólag email-ben tudsz érdeklődni. [link] - email-t itt találod. +31 88 000 0008 - Nemzetközi angol ügyfélszolgálat.

2019. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!