Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Forza Horizon 4ben hogyan...

Marsmello kérdése:

A Forza Horizon 4ben hogyan kell téli pályára kapcsolni?

Figyelt kérdés
Xbox one s-em van és most kezdtem el Forzázni. És az lenne a kérdésem hogy nem lehet akkor amikor akarok téli pályára kapcsolni? Meg kell várnom mig évszakváltozás lesz? Most van ősz akkor ezután a tél jön mint a valóságban? És ha igen akkor meddig lesz tél? Sokhelyen rákerestem sehol sem kapok választ ezekre a kérdésekre a játék meg full angol én meg nem értem. Ja és még az hogy nem lehet valahogy le magyarosítani?xd Bocsi ezért a sok kérdésért de légyszi valaki segítsen már.

2019. jan. 28. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hetente változnak az évszakok, legjobb tudomásom szerint nem lehet ezt semmilyen formában befolyásolni, mindenkinél ugyanaz az évszak van.
2019. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jan. 28. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak "community" versenyek, meg a rivális kihívások, ott lehet találni mindig olyan versenyt, ami nem az aktuális évszakhoz igazodik. De egyébként ahogy fentebb már elhangzott, jönnek sorban egymás után, ahogy szoktak (csak sűrűbben..).
2019. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg teljesen magyar a játék.
2019. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ilyen letöltő kódot kaptam az xbox mellé és az xbox live ból töltötte le és full angol. Valami ötlet hogy vajon mit basztam el?xd
2019. jan. 29. 07:38
 6/10 anonim ***** válasza:
A lokalizációs beállításaid rosszak a konzolon.
2019. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell át állítani? Segítesz nekem? Légyszii
2019. jan. 29. 17:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani az Xbox.com-ot

[link]


Amit tudsz állíts át Hungary-ra amit nem azt hagyd úgy.

2019. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A játék magyar lett! Köszi!!
2019. jan. 30. 17:13
 10/10 anonim válasza:

Hetente váltakoznak az évszakok mindenkinél egységesen.

Ha jól tudom pont ma kezdődik a tél.

2019. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!