Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3-mal lenne problémám. A...

Sims 3-mal lenne problémám. A kieget is felraktam utána, és kiírta miután betöltött, hogy nem sikerült ellenőrizni az eredetiségét, és forduljak az ügyfélszolgálathoz. Kéne azokhoz is crack? Vagy mit lehet csinálni? (mindegyiknél ezt írta telep után)

Figyelt kérdés

alkérdés: Először felraktam a simát, volt kódom, crackeltem (már 2 különbözővel is) de még mindig azt írta, mikor el akartam indítani, hogy írjam be újra a kódot – nem indult. EZ befolyásolja a többit? (am azzal mit lehetne csinálni?)


/többi kieg: a luxuslakás cuccok, a világ körül, végül az ambíciók (csak akkor fogadta el a hozzávaló kódomat, ha utolsónak raktam fel)/


2010. jún. 30. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Btk.329/A. § (1) Aki az irodalmi, tudományos vagy művészeti alkotás szerzőjének a művén, előadóművésznek az előadóművészi teljesítményén, hangfelvétel előállítójának a hangfelvételén, rádió- vagy televízió-szervezetnek a műsorán, illetőleg film vagy adatbázis előállítójának a teljesítményén fennálló jogát haszonszerzés végett, vagy vagyoni hátrányt okozva megsérti, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését


a) jelentős vagyoni hátrányt okozva,


b) üzletszerűen


követik el.


(3) A büntetés


a) öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését különösen nagy vagyoni hátrányt,


b) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését különösen jelentős vagyoni hátrányt


okozva követik el.


(4) Aki a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok megsértését vagyoni hátrányt okozva gondatlanságból követi el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


Btk.329/B. § (1) Aki a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok védelmét szolgáló és a szerzői jogról szóló törvényben meghatározott műszaki intézkedés megkerülése céljából az ehhez szükséges eszközt, terméket, berendezést vagy felszerelést haszonszerzés végett


a) készít, előállít,


b) átad, forgalomba hoz, vagy azzal kereskedik,


vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok védelmét szolgáló műszaki intézkedés megkerülése céljából az ehhez szükséges vagy ezt könnyítő gazdasági, műszaki, szervezési ismeretet másnak a rendelkezésére bocsátja.


(3) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok védelmét szolgáló műszaki intézkedés kijátszását üzletszerűen követik el.


(4) Nem büntethető az (1) bekezdés a) pontja esetén, aki - mielőtt a szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok védelmét szolgáló műszaki intézkedés megkerüléséhez szükséges eszköz, termék, berendezés, felszerelés készítése, illetőleg előállítása a hatóság tudomására jutott volna - tevékenységét a hatóság előtt felfedi, és az elkészített, illetőleg az előállított dolgot a hatóságnak átadja, valamint lehetővé teszi a készítésben, illetőleg előállításban részt vevő más személy kilétének megállapítását.

2010. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mintha nem csinálná midenki ezt... ezt most ki írta ide??
2010. jún. 30. 17:46
 3/4 A kérdező kommentje:
megoldottam... hehe...
2010. júl. 1. 13:53
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémán:S Hogy oldottad meg?
2011. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!