Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fekete-fehér nyomtatás default...

Fekete-fehér nyomtatás defaultként?

Figyelt kérdés

Amikor egy office programból ki akarok nyomtatni valamit minden egyes alkalommal az "Aauto"-ról át kell állítanom fekete-fehérre. Van rá mód, hogy az Auto fekete-fehéret jelentsen a gyakorlatban és ne színeset , mint most, vagy át lehet a default állapotot állítani fekete-fehérre?


Amit még lehet, hogy profilt hozok létre amiben beállítom ezt is, de akkor meg a profilt kell kiválasztani minden nyomtatásnál.

Régebben semmit nem kellet választani, simán fekete fehér egy oldalas összetűzetlen volt, aztán ha mást akartam akkor azért kattintottam pluszba.

És igen rengeteget nyomtatok, főleg dokumentom darabszámra, nem feltétlenül lapra, ezért macerás ez az állandó plusz kattintás.



2019. jan. 29. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
vezérlőpult-eszközök és nyomtatók, kiválasztod a nyomtatót jobb klikk-nyomtató tulajdonságai, ott speciális és azon a fülön lent van egy alapértelmezések gomb. Bejön egy ablak, ott állítsd be a fekete-fehéret alapértelmezettnek
2019. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! nagyon megérte megkérdezni, mert még rendszergazdának se kellet szólni érte (amit amúgy is azzal kezdtem volna, hogy nekem nincs jogosultságom beállítani ezért lszi... :):) )
2019. jan. 29. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok és rendszergazda :D
2019. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!