Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videó készítő...

Milyen jó videó készítő programok vannak? HELP

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyanra gondolok,ami mindenféle fájltípust enged tallózni,jól lehet vele összevágni,könnyű kezelni,jó effektek vannak rajt stb...?!

Windows Movie Makerrel próbálkoztam,de az a telefonról nem enged feltenni videókat.

Előre is köszi :)


2010. jún. 30. 15:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és ha lehet MAGYART :)
2010. jún. 30. 15:34
 2/7 A kérdező kommentje:
OFF : és hallottam a Sony Vegasról meg az Adobe Premiere Pro -ról. melyik jobb?:)
2010. jún. 30. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Sony Vegas 9. A magyarosítások szarak! Tanulj meg angolul...
2010. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ha effekteket akarsz After effects CS 5.
2010. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az after effects minden, csak nem könnyen kezelhető

Am szerintem nem találsz olyat, ami mindent engedne tallózni a .3gp-től az .avi-n át az .mkv-ig. Inkább szerezz be egy convertert.

Én vegasoztam VirtualDub-bal kiegészítve, nekem bevállt. Nem magyar, de jútyúb teli van nyelvtudás nélkül is érthető tutorial videókkal...

2010. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen :)
2010. júl. 1. 08:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha profi munkát akarsz végezni akkor használj sony vegas 9 pro-t és ha valami effektet akarsz a videóba tenni akkor az after effects-et.
2010. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!