Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Outlookot hogyan...

Microsoft Outlookot hogyan lehet használni a számítógépen?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy nem tudom használni a laptopról, mert a "beérkezett üzenetek csatlkozása"-nál nem sikerül csatalkoztatni? Ha kell képet is küldök. Nem vagyok egy nagy informatikához értő ember.

2019. jan. 30. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen email fiókod van? Outlook? GMail? Milyen verziójú Office van fent a gépeden?
2019. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy feltetted a gépre az outlookot még nem fogja tudni hogy milyen email fiókkal (fiókokkal) szeretnéd használni. Meg kell neki mondani - csatlakoztatni kell - email fiókot

'Fiók hozzáadása'

2019. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van gmail-es és outlookos is. Nyilván az outlookes szeretném, ha itthonról is tudnám használni, ugyanis csak azon a gépen tudom használni jelenleg, ahol dolgozom.

Windows 10-esem van, ahol megnyitottam a "postát"-fiók hozzáadása. A gmailest sikerült is, és betölti az összes levelet, viszont az outlookosnál beírom az email címet és a jelszót, és semmi, nem adja ki a leveleket stb.

2019. jan. 30. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja szóval céges levelezést akarsz beállítani.

Az nem Outlook, hanem Exchange szerver beállítás lesz.

Hát mivel nem tudjuk a céges levelezési beállításokat, ezért azt mondom, hogy nézd meg, hogy a céges gépeden mi van beállítva ez alapján és próbáld meg beállítani a saját gépeden is. Mondjuk ez alapján: [link]

2019. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és ugyen azt is ki kell deríteni, hogy van-e lehetőséged külső hálózatról a levelezést elérni.

Annó nekünk (MÁV) külön kacifántos engedélyezési eljáráson kellett átesni mire engedték otthonról a levelezést.

2019. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!