Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1500 futatott torrent offolja...

1500 futatott torrent offolja a routert?

Figyelt kérdés

500 megabites upc netem van.

~1500 torrentem van seedben, amint elindítom a programot lassul a net, sokszor teljesen meg is szűnik létezni, csak router újraindítás segít.

Nincs semmilyen további eszköz a hálózaton, csak a connect box.

Hogyan tudnám úgy beállítani a utorrentet (3.3.2), hogy a seedelt torrenteken a lehető legkevesebb kapcsolatot nyissa meg, de azért a letöltés is működjön?



2019. febr. 1. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elvileg router védelem, hogy túl sok kapcsolat ne tudjon létrejönni, mert DoS támadásnak veszi ha hirtelen túl sok peer kapcsolódik rád.

Torrentkliensben van peerkorlátozási lehetőség, esetleg ott működhet, és a ConnectBox beállításaiban is kikapcsolható a támadásvédelem, hátha valamelyik segít.

2019. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire seedmániás vagy bérelj seed szerót.. + ráadásúl azt a hitvány torrentklienst használod... 🤗
2019. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :]

Nem izgat az arány, szimplán szeretném életben tartani a torrenteket

2019. febr. 1. 21:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha tudsz ajánlani valami jobbat, én szívesen fogadom. Semmi sem köt igazán ehhez, de értelemszerűen valami olyasmi kellene, amibe egyszerűen át tudom emelni a jelenleg futó torrenteim
2019. febr. 1. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
qBittorrent
2019. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Connectbox is pont olyan használhatatlan fos, mint a "jupici" előző routere. A beállításait át lehetne nyálazni, de valószínűleg befosott, nem bírja a terhelést.
2019. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Derwer ***** válasza:

Inkább a router nem bírja ezt a kapcsolat számot.

Csökkentse az összes engedélyezett kapcsolatot esetleg cserélhető routert valami nagyon izmosra. (Pl Asus AC86u)

2019. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Enyhén rosszul fogalmaztam meg a dolgot. Csak pc-k és a connectbox van a hálózaton. Se tv, se telefon, se router, semmi más
2019. febr. 1. 22:36
 9/11 Gábor_79 ***** válasza:
Történetesen én is 1570 anyagot osztok connect box-al. Qbittorrentel megy, úgy - ahogy. 500/30 Mbps.
2019. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

[link]

Ezekkel a beállításokkal egyelőre jónak tűnik

2019. febr. 2. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!