Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kárt tehet a telefonomban a...

Kárt tehet a telefonomban a kevesebb fényerő?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az van hogy nem vagyok megelégedve a telefonom minimális fényerejével, este túl világos nekem. És ugye vannak ezek a lower brightness programok amivel le lehet venni még kisebbre a fényerőt. Ez kárt tesz a telefonban? Esetleg a kijelző tönkremehet tőle?

2019. febr. 1. 22:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy a telefonom Xiaomi mi a2 lite
2019. febr. 1. 22:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja.
2019. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek az appok ahogy észrevettem ráhúznak csak egy sötét szűrőt (filtert) a telefon kijelzőjének egész területére ezzel sötétítve el a tartalmat. Ha a rendszerben nem tudod lejjebb vinni a fényerőt, akkor arra szerintem külsős appal, root nélkül nem is vagy képes.
2019. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, énis rendszeresen használokok ilyen appot. Blue Light Filtert használom
2019. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. És ha már itt vagyunk, melyeket ajánlátok?
2019. febr. 1. 23:39
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt használom, mert a miui-ban tetű az autó fényerő. Ez gyorsan reagál, jól lehet paraméterezni. Kék fény szűrőt inkább az éjjeli használatra érdemes bekapcsolni, hogy nyugisabb legyen a látvány.

2019. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom, nálam bevált.

2019. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Twilight a legjobb szerintem mert a kék fényt is le tudja venni!!! 🙂
2019. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ártana neki, akkor nem lennének ilyen hivatalosan letölthető applikációk, mert valaki megvétózná/vétóztatná őket. Én Night Shiftet használok az Xperia Z1 Compactiomon, kellemes meleg fényre cseréli az eredeti kékest.
2019. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Azzal ugye tisztában vagy, hogy a legtöbb ki tudja szűrni a kékfényt? :D
2019. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!