Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A játékaim sokszor crashelnek,...

DominikGamer123 kérdése:

A játékaim sokszor crashelnek, lefagynak, de a hang meg tovább, és a gépem néha kék halált is kap!? Rendszerem: Gigabyte -Gtx 960 4gb kártya -16GB Corsair dual-channeles ram -amd ryzen 3 1200 proci -Gigabyte GA-A320M-S2H -fps hexa+ 400W -wd blue 1tb

Figyelt kérdés
Pl. mondjuk tölt befele az Evil Within 2, és amint a játék főmenüjébe érnek, hirtelen leáll a játék mindenféle hibaüzenet nélkül. De a Googleban is néha megjelenik ez a "Az oldalt nem lehet megjeleníteni" szöveg. De pl. tegnap youtuben hallgattam zenét, a hang befagyott (olyan volt mint a régi windows 7-en mikor lefagy) és aztán kékhalált kapott a gép. Ezeket általában egy újraindítás megoldja, de idegesítő nagyon. Nem tudom hogy mi lehet a gondja. Még az, hogy az egyik leggyakoribb eset, az hogy a hang+ kép le-le fagy 1 másodperce, és olyan hangja van mint amikor a régi windows 7 lefagyott.

2019. febr. 3. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamelyik driver a ludas, javaslom a bluescreenviewer telepítését ezzel tudod kék halál okát kideríteni dmp fájlból. Valamint rakd fel az összes legfrissebb drivert is a gépedre, bios frissítést is a legújabbat.
2019. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként, még az is tapasztaltam néhány játéknál, hogy elvileg elindul, gyakorlatilag meg nem, pl megnézem a feledatkezlőben és ott azt írja hogy fut rendesen
2019. febr. 3. 16:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Frissítettem a drivereket, de még mindig fennál a probléma, de szerencsére már sokkal ritkábban, kékhalál is csak 1 volt azóta, de sajna még mindig nem tökéletes, esetleg valami ötlet?
2019. febr. 15. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!