Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha bennt vagyok egy nyilvános...

Ha bennt vagyok egy nyilvános facebookon csoportba pl gamer.hu akkor hogy tudom azt beállítani hogyha írok valamit abba a csoportba akkor az ismerőseim (akik nem követik azt a csoportot) azok ne lássák a kommentet?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan hogy beszélgetek 1-2 nyilvános csoportba és sajnos van 1-2 olyan ismerősöm aki imád rajta röhögni. Ezért szeretném azt megcsinálni hogyha van rá lehetőség akkor valahogy, bárhogy beállítani hogy az ismerősök ne kapjanak értesítést hogy én hozzászóltam xy bejegyzéshez. Ha valaki tud válaszolni előre is köszönöm!

2019. febr. 4. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a nyilvános kommentedet nem tudod vállalni, akkor regisztrálj egy kamu Facebookot és írj arról.
2019. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!