Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magyar szövegfelolvasó ami...

Magyar szövegfelolvasó ami legalább olyan jó mint a speakboard és NEM Google? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok látássérült de nagyon nagy szükségem volna egy ilyen progira, mivel eléggé sok és nagy terjedelmű szöveget olvasok napi szinten a számítógép monitoron, de egy idő után elfárad és fájni kezd a szemem tőle (hiába használok védőszemüveget).


A legnagyobb gond az, hogy a Speakboard egy több mint 10 éves program, a honlapjuk megszűnt és a cégről sem találni semmit. Pedig szerintem máig messze a legjobb magyar nyelvű TTS.


Viszont nekem nem egy mindenféle torrent oldalra feltöltött, agyoncrackelt warez progi, hanem egy normálisan működő és használható program kéne.


Nekem nem az számít hogy ingyenes-e vagy nem (ha jó a progi és ha arról van szó, nagyon szívesen fizetek érte) csak a lényeg az, h működjön, normális hangon (ne droidhangon) szólaljon meg és ne legyen olyan mint az NVDA (azaz minden egyes dolgot fölolvasson, amire ráviszem a kurzort). Ja, és ne legyen Google fordító. 🙂


2019. febr. 5. 08:17
 1/4 DjImipapa ***** válasza:

Röviden: nem létezik olyan, csak a SB!!!

Lásd:

[link]

2019. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1

Köszönöm, de a SB nekem is megvan crackelt változatban. De jobban örültem volna egy modernebb, jelenkori, rendesen működő és használható proginak. De sajnos nincs még ilyen, akkor hát ez van. 🙁

2019. febr. 5. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan megoldás jöhet szóba, hogy adott szöveget átkonvertálod mp3 formátumba egy programmal, ami viszonylag jó minőségű magyar nyelvű beszédszintetizátorral "olvastatja fel".
2019. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3

Ha van ilyen progi, akkor tudnál esetleg te - vagy más illető - ilyet ajánlani?

2019. febr. 5. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!