Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Apple Music INGYENES PRÓBAIDŐ...

Vörös98 kérdése:

Apple Music INGYENES PRÓBAIDŐ miért akart pénzt levonni?

Figyelt kérdés

Szereném kipróbálni az Apple Music-ot, azt írta hogy az első hónap ingyenes próbaidőben ki lehet próbálni. Oké, beregisztrálom a kártyám, van rajta 10 ft kb, elküldöm hogy akkor jelentkeznék erre próbára, kapok sms-t és alkalmazáson belüli értesítést is, hogy nem sikerült a fizetés. Oké, 250 forintot akartak levonni, de a 250 ft nálam nem egyenlő az ingyenes próbaidővel.

Valakinek ötlete, tapasztalata esteleg?


2019. febr. 6. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 dollár körüli összeget zárolnak ideiglenesen a szamladon, amit aztán nem vonnak le. Ez azért jó, mert így megbizonyosodnak arról hogy a megadott kártya adatok érvényesek.
2019. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De ez ingyenes, mivel csak zárolják, nem fogják levonni. Vissza fogod kapni.
2019. febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 welder0125 válasza:
Valamit valamiért. Akkor ingyenes 1 hónapig ha elfogadod azt is, hogy utána fizeted adott ideig. De szerintem spotify jobban megéri és ugyan úgy le tudod tölteni Windows-ra, iPhone-ra, OSX-re és Androidos telefonra is. Havi 5 euró egy ilyen szolgáltatásért nem egy égbekiáltó összeg.
2019. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tipikus hibája volt az "előbb pánikoltam, utána gondolkoztam" esetnek:D
2019. febr. 8. 23:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Az AppleMusicnak van diákcsomagja, ami 700 forint havonta:) tudom, hogy a spotifynak is van, de mikor legutoljára néztem 1000 vagy 1200 volt
2019. febr. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!