Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vizuált milyen programokkal...

Vizuált milyen programokkal szoktak csinálni?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolódó dolog érdekelne

Pl ilyet?

[link]


Mivel játszák le?

Mivel teremtik meg ezt a környezetet, hogy egy ilyen vizuált elkészítsenek, lejátszanak?

hogy teremtenek ilyet?

Hogy mutatják be?



2019. febr. 6. 22:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Ilyenekből nagyon sok van, de hol tekinthetők meg a prezentációk?

ilyesmikre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=qHvbSJUY8E4

[link]

[link]

2019. febr. 6. 22:38
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezek milyen programmal dolgoznak?

[link]

2019. febr. 6. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a topiknyitó kérdésedben belinkelt oldalt két dolgot említenek:

* Cinema 4D - ez egy fizetős 3D modellező és renderelő szoftver - ezt helyettesítheti az ingyenes és nyílt forrású Blender ( [link] ), melyben van kompozitálási (ilyen jellegű szoftver a fizetős Adobe After Effects vagy az ingyenes Natron: [link] ) és videószerkesztési (ilyen például a fizetős Adobe Premiere, a Sony/Magix Vegas Pro, de ilyen az ingyenes Openshot, Kdenlive, Shotcut )

* Resolume - ez egy fizetős "VJ" (Video Kockey) videókeverő szoftver - ilyesmi még az Arkaos, a VDMX, vagy az ingyenes Lives ( [link] ) a MadMap ( [link] ), vagy a VPT ( [link] )

2019. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Video Kockey - Video Jockey, bocs.
2019. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom ez az előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__alkalmazott-tudom..


Én amondó vagyok nem a szoftveren múlik a dolog - az csak egy eszköz, abbóé ezernyi féle/fajta van: [link] , hanem a szaktudáson.

2019. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!