Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már egy jó ideje a Forge of...

Már egy jó ideje a Forge of Empires nevű játékban csak céhhes kereskedelmi ajánlatot tudok létre hozni. Szerintetek mitől van ez? Hogyan tudnám ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a céhjes és a tisztesséves kereskedelmi ajánlatot is ki-be kapcsolni, de így se ment.

#céh #Forge of Empires #kereskedelemi ajánlat
2019. febr. 8. 17:50
 1/8 Thispain ***** válasza:
Lehet, hogy nem azt kéne kapcsolgatnod.
2019. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok a kapcsolók nem arról szólnak, hogy milyet hozol létre: mindenképpen látja mindenki az ajánlaatodat (ha akarja), nem csak a céhtársak. A céhes kapcsoló arra jó, hogy csak a céhtársaid ajánlatait lásd (de attól még a többi is létezik továbbra is), ami praktikus, mert azok nem kerülnek forge pontba neked. A többi kapcsoló is csak arra jó, hogy bizonyos típusú ajánlatokat láss (de attól még a többi is létezik).
2019. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És olvasd el, hogy mi a neve a három kapcsolónak, abból kiderül, hogy mire jó (nincs olyan, hogy "tisztességes ajánlat").
2019. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem megnézni, létrehozni!
2019. febr. 23. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:
2019. febr. 23. 12:55
 6/8 Thispain ***** válasza:
Ha nem jelölöd be azt, hogy céhtagoknak, akkor is csak céhtagoknak látható?
2019. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem is úgy néz ki, hanem így (csak magyarul):

[link]

2019. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gépen nekem is így néz ki, de a fotót telefonon készítettem.
2019. febr. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!