Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Media Player visszaállítás?...

Media Player visszaállítás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én hülye, letöltöttem torrentről a Media Player 11-et (eddig 10-esem volt), hogy elkerüljem a Wiindows legalitás ellenőrzést. Félig föltelepítette, aztán a legvégén közölte, hogy hiányzik egy ilyen-olyan fájl, és hogy telepítsem újra a Microsoft honlapjáról. Na de itt már megint ott vagyok, ahonnan elindultam. OK, akkor visszatelepítem a régit - nem lehet, mert "újabb verzió fut". Letörölni sem lehet a programot, mert visszaállítaná bár a 10-esre, de aztán ugyanúgy a 11-eset akarja megnyitni, ami csak félig van feltelepítve. Tehát itt állok megfürödve: 11-es még nem, 10-es már nem. Vagy keressek másfajta lejátszót?


Bocs, ha bőbeszédű voltam. De azért várom a válaszokat :)


2010. júl. 1. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj rendszer visszaállítást. Ha nem tudod: Start menü - Minden program - Rendszer eszközök
2010. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, Kellékek - Rendszereszközök - Rendszervisszaállítás
2010. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem ezt is.

Egyébként közben beszereztem egy winampot, sokkal jobban működik! Még jól is jöttem ki az egészből... :-D

2010. júl. 1. 12:17
 4/4 Kola17 válasza:
Én is ezzel a problémával vagyok csak nekem a Windows 7 van és véletlenül az alapértelmezett beállításokat akartam és nem tudtam hogy mi az alapértelmezett beállítások és az egyéni beállításokat akartam és nem tudom hogy mit csináljak ilyenkor mert nem tudok zenét hallgatni. Ha valaki tudja ezt nekem megválaszolni akkor legyen szíves válaszolja meg. Előre is köszönöm!
2011. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!