Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket töltsem le inkább?...

Foxflo kérdése:

Melyiket töltsem le inkább? World of Tanks vagy War Thunder?

Figyelt kérdés
Kevés a tárhelyem és mindkettő játékot ugyanúgy szeretem, szerintetek melyiket inkább?

2019. febr. 10. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
World of Tanks
2019. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Meg szep hogy WT.
2019. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Thispain ***** válasza:
68%
Amelyikben előrébb vagy.
2019. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ádám H válasza:
94%
Hát hogyha csak tankokkal akarsz játszani akkor WoT, de ha repülőkkel is akkor WT
2019. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Egyiket sem. Keress valami más játékot ne ezekkel játssz ha szórakozni szeretnél. A Wot -ot ajánlottam volna még kb. 2 évvel ezelőtt, most az a helyzet vele hogy elcseszték a fejlesztők nem kicsit NAGYON. A WT ben meg az a gond hogy 1 lővés és instat halott vagy.

DE rád bizom próbáld ki mind 2-t, majd úgy is rájösz hogy IGAZAM van/volt.

2019. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

#5, Az ugye megvan hogy az instantloves 2 iranyban mukodik?

Ha ez nalad negativum, akkor mar nem a jatek hibaja realizmusra epit es te rambo modban jatszol.

2019. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Rambo modban??????

Én hiába lőttem bele 10 semmit nem használ, 1 lövésből kiszedett. És nem csak 1 csatát mentem vele, ezért is töröltem a francba a WT-t. Még mikor anno indult a tankos része elég jó volt de pár év kihagyas után visszamentem és nemláttam benne semmi értelmet pár napnál tovább is folytassam a játékot. De ez csak az én véleményem.

2019. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Én hiába lőttem bele 10 semmit nem használ,

Mert rossz helyre celoztal, rossz loszerrel.

Az ellenfeled meg tudta hova kell loni, ezert eleg neki egy loves.

Ritka hogy egy tankot ne tudnek kiszedni max 3 lovesbol.

Attol hogy nem erted teljesen a jatek mechanikajat meg nem azt jelenti hogy a jatek rossz.

Ez meg az en velemenyem.

2019. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

A WOT pay to win játék lett. A magasabb WN8-hoz sok sok ezer forintot kell fizetni havonta. De ha leszarod a wn8-at viszont csapatban is akarsz csatázni akkor is fizetned kell, mivel fizikailag képtelenség kifarmolni.

A war thunder jobb. Ott nincs wn8 meg pay to win sem. Viszont sokkal szimulátor szerűbb, annyira szimulátor már hogy elveszti a játékélményét tőle.

2019. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na így 4 évvel később, már a tw is pay2win lett :D
2023. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!