Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megnyomtam véletlenül 5x a...

Megnyomtam véletlenül 5x a shiftet és most nem lehet kattintani az egérrel hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Beragadó billentyűk jön elő hogy bekapcsolom e vagy nem de nem lehet kattintani az egér mozog de nem kattint semmire.

Mit csináljak?


2019. febr. 10. 19:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ezt fogod mondani. Egyébként figyelj én nem barmoztalak le csak mondjuk nem is gondolnám hogy kompetens vagy a problémában ha ilyet kérdezel.
2019. febr. 10. 19:24
 12/20 A kérdező kommentje:
Windows 10.
2019. febr. 10. 19:25
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudodmit csak ideges vagyok nagyon mert egy fontos munkát kéne megcsinálnom holnapra és ha most emiatt kell reinstall biztos hogy nem fog menni. Természetesen köszönöm hogy segíteni próbáltál és ez nem mentség arra hogy paraszt legyek. Szóval megértem ha mér nem akarsz segíteni. Majd csak lesz valami. Bocsáss meg szép estét.
2019. febr. 10. 19:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Tab-al próbáld meg kijelölni q "nem"-et, és utána entert nyomni. Vagy nyomogasd az Alt+Tab-ot, hátha megjön a kurzor.
2019. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod. A win10 ettől nem fog behalni...
2019. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hiába vákasztom ki akár az igent akár a nem et az egér akkor sem megy kurzor az van a görgő is megy. Kikapcsolni ki tudtam mert a bekapcsoló gombal leáll szabélyosan de visszakapcsolva ugyanúgy nem megy.
2019. febr. 10. 19:46
 17/20 anonim ***** válasza:

Elég érdekes javaslatom lesz de figyelj már, próbáld csak ki, hogy "menet" közben átdugod másik USB-be.


Ha utána se akkor az lesz a kérdésem, hogy milyen egér milyen idős a szerkezet.

2019. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Írd be a windows keresőbe, hogy "beragadó billentyűk". Erre ki fog adni egy ablakot, ahol kikapcsolhatod a windows beragadó billentyűit. Legalábbis 7-esen így van.
2019. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már a shift megnyomásával és annak az ablaknak az előjöttével be tudom ezt állítani szóval igazából nem is értem mi köze vsn s kattintáshoz..
2019. febr. 11. 13:56
 20/20 A kérdező kommentje:
Csak annyi a biztos hogy skkor jelentkezett ez s hiba amikor ezeket megnyomtam.
2019. febr. 11. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!