Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megoldani ezt a...

Hogyan lehet megoldani ezt a lehetetlen helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy laptop, amire angol nyelvű win7-et tettek fel. Ugyanakkor az illesztőszoftverek sincsenek telepítve és lemezt sem adtak hozzá.


Mivel nincsenek illesztőprogramok pendriveot sem tudok beletenni és az internetre sem felcsatlakozni, tehát nem tudom felfrissíteni az operációs rendszert.


Viszont újra sem tudom telepíteni, mert lemezem nincs, pendriveról való bootolás esetén azonban a telepítés megkezdése egy hibaüzenetet kapok mely szerint "Egy CD/DVD-meghajtó szükséges eszközillesztője hiányzik. Ha az illesztőprogram hajlékonylemezen, CD-n vagy DVD-n, illetve USB flash meghajtón található, helyezze be a lemezt vagy csatlakoztassa az eszközt most.".


2019. febr. 11. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pendriverol bootold a telelepitot
2019. febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Derwer ***** válasza:
Az első pont sztornó , de általában véve jól jöhet egy USBs CD író a jövőben...
2019. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jártam így.

Áttettem egy asztali gépbe a C: helyére a HDD-t.Az asztali gép D: meghajtójára már előzőleg letöltöttem a driver-eket.A gép újraindítása után (rossz lesz a felbontás!) telepítettem azokat,majd mehetett is vissza az eredeti konfigba.

2019. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!