Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az eddig...

Miért nem működik az eddig jól, kényelmesen használt AltGr + # billentyűkombinációval kezdeményezett képlopó - képmetsző - lehetőség?

Figyelt kérdés

Sajnos, egyszer csak váratlanul megszünt ezen képlopási lehetőség. Gyanítható volt, hogy egy újabban telepített másik program okozhatta a hibát, azonban ezen programok törlését követően sem működött a megszokott képlopó.

Véletlenül felfedeztem a Ctrl + PrtSc billentyűkkel működő képlopót, de 1-2 nap után már ez sem volt jó, azonban a PicPick program telepítése után érdekes módon - legalább is nekem - , ha más formában is, de használhatóvá vált.



2019. febr. 13. 08:31
 1/7 DjImipapa ***** válasza:
49%
Azt elárulhatnád, a sima prtscr gomb mitől nem felel meg.... minek a körmönfont kombinációk??:)
2019. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adj meg másik kombinációt. Az eltávolítást valami jobb eltávolítóval csináltad? Az a reg-et is kipucolja. ( revo uninstaller, your uninstaller)
2019. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
telepítsd újra azt a programot, és távolítsd el Your Uninstallerrel---super módban. Lehet kiszedi azt a bejegyzést is, ami miatt nem megy a billkomb.
2019. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm sszépen a hasznos tanácsokat - szinte biztos, hogy reg-törlésről lehet szó. A Wise Care-t, a CCleaner-t és a JetCleaner-t szoktam időnként futtatni, innen eredhet a probléma.

Még némi tájékozódás után a javasoltaknak megfelelően fogok eljárni.

DjImipapa észrevétele teljesen jogos, ugyanis elmulasztottam leírni, hogy nem a teljes képernyő tartalmát, hanem csak az éppen szükséges részletét szeretném kimásolni....

2019. febr. 13. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Start menü -> Képmetsző.
2019. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(vagy angolul "Snipping Tool")

Teljes képernyő fényképezése: PrtScn, aktuális ablak: Alt+PrtScn (aztán Paintben Ctrl+V és a Crop/Vág funkcióval még tovább vagdoshatod a képet)

2019. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Különösen a Start - Képmetsző volt számomra új!
2019. febr. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!