Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt az android...

Miért csinálja ezt az android 6. 0?

Figyelt kérdés
Van egy 6.0-s androidot futtató tv boxom, amit vezeték nélküli egér és billentyűzet kombinációjával vezérelek. A különböző weblapokon való böngészésnél, a legördülő menűt van ahol tudom használni, és van ahol nem. Mitől függ az, hogy az egyes weblapok legördülő menűinél érzékeli a különböző menűpontok egér mutatójával történő kijelölését, míg másoknál - ugyanezt a feladatot - meg nem?

2019. febr. 14. 16:12
 1/1 Nyuszi Agyar válasza:
100%

Hi!

Nálam ugyanez van, pedig a Xiaomi mi 3 tv box-om azonnal frissítette magát 8.0-s Android-ra. Azokon az oldalakon csak a billentyűzettel tudom bejelölni az adott kört vagy négyzetet, mert az egér esetében visszaugrik a sor elejére és ott jelöl meg valamit. Tehát nem az Android 6.0 csinálja. Remélem tudtam segíteni.

2019. febr. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!