Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a két játék között a...

Mi a két játék között a különbség?

Figyelt kérdés

Segítenétek?

A párom ezt a játékot szeretné,és megakarom lepni vele,de nem tudom miért más:

[link]

[link]

Köszi!Bocs,de totál nem értek hozzá!


2010. júl. 1. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


egyszerű.

a külső, többnyire a doboz külseje. Az egyik szebb tisztább dobozú. a másikon ott az a csúnya LV legjobb választás logó.


lehet belül a cd is szebb a másikban. Hasonló mint az, hogy mi a különbség a tesco gazdaságos tej és a mizó tej között. persze nem ennyire drasztikus, mert jelen esetben a tartalom, azaz a játék ugyanaz mind2ben. Csak egyiknek szebb a csomagolása.


Általában amikor egy játék kezd kimenni a divatból, akkor kap egy leárazós márkát, pl régebben volt "ezt vedd meg!", most meg pl ez a "legjobb választás". ez a csúnya doboz lejjebb viszi az árat.


kb ennyi a különbség.

2010. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de maga a játék teljesen ugyan az?Nem éri akkor meg a drágább?Köszönöm!!!!!
2010. júl. 1. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

igen ugyanaz.

Megérni megéri, ha van rá pénzed, esztétikusabb, főleg ha ajándékba lesz.

Én pl nem szívesen veszek ilyen leárazott gémeket, pedig sokszor régi játékokra bukom amikor már olcsóbb, de ezek a "leárazott" dobozok elveszik az ember hangulatát tőle.

2010. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A játék teljes egészében ugyan az.


Amiben különbözhet, hogy az LV-sben nincs kézikönyv (erre épp a másiknál sincs garancia, de az esély meg van).

A kézikönyvet úgy tudod ellenőrizni, hogy megnézed a súlyát, és a doboz ellenállását a nyomással szemben. Én magamnak a 3290-eset venném.

2010. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!