Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha e-mailben csatolok wordben...

Ha e-mailben csatolok wordben írt munkát az miért csúszik szét ahhoz viszonyítva ami a gépemen tárolok?

Figyelt kérdés
Egy 40oldalas szakdolgzatot írtam és mivel itthon nem tudtam nyomtatni e-mailben küldtem a fénymásolóba. Már itthon észrevettem, hogy más amit e-mailben csatoltam mint ami a gépemen van.Ugyanarról a dokumentumról van szó-nem őrizgettem az előző példányokat.Tehát tévedés kizárva.Máskor is jártam így,hogy másként nézett ki ha e-mailben nyitottam meg, de akkor jó volt fénymásolat. Most nem lett jó, csúszott egy-két helyen.

2019. febr. 14. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Word szövegszerkesztésre van kitalálva, nem mindig hordozható különböző rendszerek között.


Exportáld ki PDF-be és úgy küldd át, úgy biztos nem esik szét a másik rendszer PDF-olvasójában.

2019. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Word formátumát egy csomó program tudja olvasni, de nincs garantálva, hogy 100% ugyanúgy fog kinézni mindenhol.


Ahogy írták, exportáld PDF-be, azzal nem lesz gond.

2019. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, így utólag érthető...sajnos most megjártam, rengetek hiba lett a dolgozatomban, olyan szóköz hibák lettek, amik az itthoni gépemen nem találhatók, a nyomtatott verzió pedig tele van velük.A munka tartalmilag jó,remélem a tanár nem fog kötekedni.A fénymásolóban 2-3 napot kértek volna ,de mivel sürgősen kellett a munka 4-5 óra alatt csinálták meg. Mivel a tanár kért egy-két kisebb átírást a munkámban és nem olvasta el, én meg nem tudtam küldhetem nyomtatni a munkát vagy nem,így az utolsó pillanatra maradt. Az informatika tudásom meg elég gyatra.
2019. febr. 15. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!