Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik PC játék ez?

Melyik PC játék ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régen játszottam egy olyan játékkal, amiben egy csapat játékfigurát kellett irányítani, amik furán néztek ki azt hiszem és egy házban kellett menni, mint egy stratégiai játékban, oldalnézetben, de egy kicsit 3D-s hatású volt. A házban először fekete volt az út és ahogy mentünk előre, úgy fedeztük fel a helyet és a térképet. A cél az volt, hogy a másik játékcsapatot legyőzzük. Kb. 2000-2005 közötti game.


Ha tudná a játék nevét valaki az légyszi írja le.

Köszönöm.



2019. febr. 15. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Army Men szerintem.


[link]

2019. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál, de sajnos nem ez az. Nem ilyen zöld katonák voltak benne, és nem is ilyen felülnézetes volt.

Pontosan nem tudom meghatározni, de fura kinézetű játékfigurák voltak benne és oldalnézetben kellett menni. + még ami rémlik hogy egy 2 emeletes(?) házban volt az első pálya

2019. febr. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!