Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ncore melyik linux allati...

Az Ncore melyik linux allati torrent klinst tamogatja?

Figyelt kérdés

Jelenleg Kubuntu 18.04-es rendszerem van es ktorrent van telepitve.

Ha annyira stabil mint a utorrent 2.2.1 akkor mit kell bealitanom hogy lassa a seedereket es igy ne csak a seed ido enjen hanem toltson is felfele.

Regebben Windows 7-et hasznaltam utorrent 2.2.1 es kivalolo volt de amint latom a ktorrent nem annyira jo pedig a port es udp tracer portom 6000-8000 tartomanyban van..az udp port for dth communications most engedelyeztem 7000 port tartomanyban.Meg valamit szukseges beallitanom?

Vagy mely mas klienst telepitsek?



2019. febr. 16. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Linux alatt a QBittorrent vált be a legjobban,az is hasonlít leginkább a uTorrent-re külsőleg.
2019. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
37%

Wiki --> Támogatott kliensek.

Itt tudod megnézni miket preferál az oldal.


Persze én a Linux -ot ha csak lehet kerülöm, mint a leprát. Valamikor nekem is elkerülhetetlen.

Pl. a TV BOX -omon egy CoreElec nevű linux alapú rendszer fut. Azon megy a torrent is, energiatakarékossági okokból.

Ott a Transmission -t használom, kicsi, stabil, egyszerű és nagyszerű. Felesleges sallangoktól mentes.

2019. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. qBittorrent bevalt.:)
2019. febr. 17. 16:47
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
21%
Itt sajnos ez a módi. A sok agy nélkül született, élettelen, unatkozó vérpistike ebbe éli ki magát.
2019. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmm..erdekes amit irsz..kivancsiva tettel.Miert kerulod a linuxot? En most valtottam Windowsrol mivel a Linux alatt konnyeb a programozas hisz rogton a feneked ala kerul minden egy ket install utan.

Es meg regebbi jatekok is elindulnak a wine alatt...na persze nem tudom az ujabbak hogyan mukodnenek...

2019. febr. 18. 10:03
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem vagyok programozó, így ez a része hidegen hagy. Keveset játszok, de ha van egy két újabb cím, arra alkalmanként ráfüggök. És ugye ezek 90% -ékával a Linux nem kompatibilis. Az asztali változatot netezésen kívül másra nem is nagyon tudom használni. Ha fel akarok rá telepíteni egy hardvert vagy perifériát, minimum fél nap kínlódás. Szinte mindent csak konzolból lehet megoldani. Internetkapcsolat nélkül teljesen használhatatlan.

Ráadásul ugyan abban a hardverkörnyezetben még csak nem is gyorsabb mint egy Windows. Nap estig sorolhatnám. Ezt pedig nem lehet csak azzal ellensúlyozni, hogy ingyenes.

De lehet csak én vagyok hozzá túl öreg és türelmetlen.

2019. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat...nem tudom en programozokent hasznalom es a forditasi idom felezodott linux allat...Plusz minden egy konzolnyira van...

Aztan amig olyan oskovuletekkel elvagyok mint Age of Empires 2, pokoli szomszedok 1,2

Robinso Crusoe...es lass csodat sid meyer civil 1991...hat azok szepen elfutnak meg a Doom meg a Call of Duty is elmeny, de tobb nem.

Sokkal stabilabbnak latom mind a Windowst es nehezebben fertozheto..konyebb a net kapcsolat...ezert dontottem a valtasrol...


Persze ha csak jatekokra kell akkor a Windows a nyero....

2019. febr. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!