Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud segíteni?

Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Keresnék egy olyan programot ami leírja egyenesen azt amit mondasz. Például a word -be egyenesen be írná azt amit be diktálok.

2019. febr. 17. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Google!
2019. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fizetős biztos van ilyen, "speech to text" erre kell keresni és nem tudom fogsz -e olyat találni, ami a magyar nyelvet támogatja, telefonra tudom van pár diktáló, számítógépen futó programot nem tudok, de engem is érdekelne.
2019. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van, akár fizetős is, de a "hatásfoka" 90% körül van ami annyit jelent hogy átolvashatod az egészet és javítgatnod kell, ami kábé annyi idő, mintha kis kezeddel leírnád...
2019. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Google Dokumentum.

Eszközök menü / Hangvezérelt írás.


Világnyelveken az új Word-nek is lehet diktálni.

2019. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt találtam kb 90% jó is úgy, hogy ajánlani tudom. kell javítani utána de kb fele idő 100 oldal meg írása mind eddig.

2019. febr. 17. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!