Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent. Hogyan tudnám tömörít...

Torrent. Hogyan tudnám tömöríteni?! :S

Figyelt kérdés

Üdv!

Torrenten letöltöttem egy pc game-t igen ám...csak,hogy ahhoz,hogy telepíteni tudjam valahogy össze kéne tömöríteni :/...hogy tudom ezt megoldani? :S


2010. júl. 1. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de miért kellene tömöríteni a telepítéshez? :o
2010. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván azért akarja tömöríteni a kedves kérdező, mert a telepítéshez nincs elég hely a gépén.

Ezt nem lehet megoldani. Tömöríts más fájlokat, de azzal sem nyersz túl sok helyet.

Törölj le a gépedről egy-két olyan játékot, amivel már nem játszol!

2010. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Képfájlt (ISO) akarsz vagy mi?; mert ezt nem lehet érteni h mit akarsz.
2010. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
részekből áll? ha például a kiterjesztések: .001 .002 .003, akokor nézd végig őket total commanderben és amelyikben találsz egy képfájlt azt másold ki, a lényeg: ha sok fájlod van amit ki tudsz csomagolni tc-ben, akkor amelyikben találsz iso-t vagy hasonlót azt kell kimásolni...
2010. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: nem KI akarja tömöríteni, hanem BE. :)
2010. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező kitömöríteni akar, csak nincs tisztába a dolgokkal.

Letöltöd a WinRAR-t (Google a barátod), feltelepíted, bemész a mappába, ahol a játék van, ha több rar fájl van nyomsz egy jobb klikket az elsőn, és arra mész, hogy Kibontás ide.

2010. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ejh...van elég hely a gépemen nem az a gond..viszont a dolgokkal tényleg nem vagyok tisztába :/

megpróbálom elmondani máshogy...szóval letöltöttem torrentel egy pc játékot aminek a neve Star Wars Battlefront..Daemon Tools-al akarom telepíteni így eleve nem kell hozzá cd..vagyis nem kell majd crack..igen ám de a sok fájl közül meg kell találnom azt a fájlt amivel telepíteni tudom..viszont egyikkel se tudom,gondolom ezért kéne tömöríteni egy fájlba és akkor fel lehetne telepíteni? :S

2010. júl. 1. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
A daemonba simán be tudod tenni? Tehát ISO vagy más lemezkép? Ha igen, és nem indul el a telepítés a daemonból, akkor nyisd meg a behelyezett lemezt mondjuk a Total Commanderrel, és keress setup.exe vagy autostart.exe esetleg install.exe fájlt.
2010. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
márm1 megoldottam de azért kössz
2010. júl. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!