Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad meg a Fortnite...

Miért akad meg a Fortnite minden meccsben?

Figyelt kérdés

2018 Nyarától fortniteozok , azelőtt semmi hasonló problémám nem volt.Eltelt az idő 2019 február közepén bejött egy nagy frisités és azóta folyamatosan mindig megakad a játék kb 10-15mp-re , de hozzá teszem , hogy ez olyankor történik meg amikor kb 39-30 ember van életben, utána meg ha szerencsém van tulélem vagy ha nem akkor már halott vagyok.

Most a kérdésem az lenne , hogy veletek fordul ez elő mostanság vagy a játék ujra telepitése segitene-e?

(és olyankor az FPS-em lecsökken kb 5 re , és a PING-em 300+)

Köszönöm előre is a segítségeteket ;)



2019. febr. 20. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a fortnite, másnak is van ilyen tapasztalata nem írtak rá megoldást, új content óta van ez..nem vagy egyedül ez a lényeg. Redditen is írkálják lag spikeok mini fagyások stb.
2019. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez az uj frissités óta van igy akkor?
2019. febr. 20. 01:05
 3/4 486DX2 válasza:
Igen azóta van ez sajnos...várni kell a fixre
2019. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja , csak azt nem tudom , hogy akkor pont miért nekem csinálja..a többi haveromnak nem ismerős a dolog xd
2019. febr. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!