Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Edge böngészőben...

A Microsoft Edge böngészőben hogyan lehet weblapokat fájlként elmenteni?

Figyelt kérdés

Offline-állapotban is megnyitható dokumentumokat, pl. HTML-fájlokat hogyan tudok létrehozni weblapokról az Edge-ben?

Köszi!



2019. febr. 20. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
ctrl+s-t próbáld, hátha
2019. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem működik az Edge-ben. Talán van másik billentyű-kombináció. Biztos lehet valahogy HTML fájlokat létrehozni, kérdés, hogy hogy. :) A menüben nem találtam semmi ilyet.
2019. febr. 20. 09:56
 3/9 DjImipapa ***** válasza:

Edge a W10-el együtt egy rakás sz...................r!

Lásd:

Feladni látszik a küzdelmet a gyászosan teljesítő Edge böngésző népszerűsítéséért a Microsoft: a Windows Central értesülései szerint a vállalat egy új, Chromiumra támaszkodó szoftver kifejlesztésén dolgozik, Anaheim kódnévvel, amely ha elkészül, átveszi majd az alapértelmezett böngésző szerepét Windows 10-en. Ezzel a cég búcsút int a 2015-ben debütált böngésző alatt dolgozó EdgeHTML webes motornak is, és a Google technológiájára nyergel át.

2019. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is olvastam ilyen cikket, de nem igazán értem. Idáig én is Chrome-ot használtam, de nekem bejött az Edge, gyorsabb, mint a chrome, és több hasznos funkció is van benne, ami a Chrome-ban nincs.

Mi a baj az Edge-vel, hogy "megbukott"?

2019. febr. 20. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Továbbra is Edge lesz, csak Chrome motor lesz alatta.

#1-es csak egy habzószájú dilettáns.

2019. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"#1-es csak egy habzószájú dilettáns."

Én? A ctrl+s miatt?


Kérdező, próbáld még ezt:

[link]

2019. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, #3-ra gondoltam!
2019. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os:

Köszönöm az appot, de sajnos nálam nagyon rosszul működik. Az általa elmentett lapok vagy hiányosak, vagy semmi nem látható rajtuk, vagy kriksz-krakszosak. Lehet, hogy csak nálam ilyen, de egyelőre nem bírtam értelmes működésre bírni. (Alig találtam meg egyébként, mert nem bővítményként szerepel. :) )

2019. febr. 20. 12:56
 9/9 A kérdező kommentje:

Az app leírásában találtam, ennek köze lehet a hibához:

"Also Edge currently has a bug that prevents it from opening .html files that have reference to non-local files, but those are perfectly valid .html files and they can be opened in any editor or other browser."

2019. febr. 20. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!