Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends-nél miért...

League of Legends-nél miért pörög fel a gépem? Konfig lent.

Figyelt kérdés

A játék gépigénye: [link]


Az én laptopom:


CPU: DualCore Intel Core i7-7500U, 3500 MHz (35 x 100)

RAM: 8 GB

GPU: nVIDIA GeForce MX150 (4 GB)

System: Win 10


Elvileg simán vinnie kellene a laptopomnak a játékot (viszi is), mégis mikor játszok, akkor elkezd felpörögni és melegedni a laptop. A háttérben nem fut semmi más, a grafika szinte minimumra van beállítva. Próbáltam már közepes, illetve magas beállításokkal is. Utóbbinál jobban felpörög a laptopom.


2019. febr. 20. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A gepigeny csak tajekoztato jellegu, egyaltalan nem pontos.

Raadasul a te laptopod kb 30% -al gyengebb mint egy hasonlo asztali.

2019. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kreténpali ***** válasza:

Itt a válasz:laptop

vegyél szépen dokkolót, ami bírja a hűtést, hogy ne csak 2 db 3 cm átmérőjű venti hűtse a vasat.

2019. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy fel van oldva az FPS, nincs limitálva. Kapcsolj V-sync et ha van, ha nincs, akkor külső progival korlátozd.

Mást nem tudsz csinálni, mivel gyárilag van beállítva a visszafojtás bizonyos hőmérséklet felett, és 63°C körül már visszafolyt ez a GPU, pedig 100°C-ig abszolút nem kéne baja legyen, csak hát nem erre való..

Túl magas 100+ FPS miatt melegszik fel maximalizáld 60fps re (Asus GPU Tweak II-vel) igy marad 60 fok körül és tartja is az FPS el együtt még jó grafika melett is és nem fog felpörögni se.

2019. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyébként a lol-ban van fps korlátozó beépítve, nyugodtan használd (beállításokban játékközben megtalálod). Amúgy meg én nem aggódnék amiatt hogy melegszik a laptop játékközben (még ha az a lol is), semmi probléma nem lesz belőle.
2019. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fps limitálást, vegyél laptop hűtőt. A legolcsóbb kb 2000 Ft, egy keretben lévő ventillátor. Tedd rá a laptopot, ahogy jólesik, nekem nagyon szépen redukálta a hőmérsékletet. Persze figyeld a méreteket!
2019. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!