Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA4 serialom eltűnt, mit...

A GTA4 serialom eltűnt, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
A barátomtól kölcsön kértem a GTA IV-et. Feltelepítettem, aztán mikor elindítottam kérte a serialt... Hol találom 1általán a serial számot? Sem a borítón, sem a lemezen, sem a térképen amit mellé adtak, sem a kis könyvben nincsen... Egyáltalán hol helyezték el a serialt?
2010. júl. 1. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.-' Utálom ezeket a válaszokat, erre valahogy az elején magamtól is rájöttem, ám googleban csak cracket találok meg olyan serialokat amiket nem fogad el... Crack pedig nem jó mert 1. küldetésnél scream wavet kapok. Szal ami engem érdekelne, pl, h esetleg felvenni a forgalmazóval a kapcsolatot és emailben megpróbálni, vagy esetleg min volt rajta a serial a GTA4 dobozában? Megnéztem már a lemezt, borítót, kiskönyvet és nem szúrt szemet a serial. Valami külön papíron lenne esetleg?
2010. júl. 5. 11:25
 3/5 anonim válasza:
Nekem meg volt a gta4 eredetileg és rajta volt a k9nyven jól nézd meg vagy egy papíron
2010. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milenne ha nem vened meg a gta 4et hanem siman letoltened?? es akkor nemkene xarakodni seriallal.
2010. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor az lenne, hogy ugyan az lenne mint ha crackelném a játékot... Screen wave az első küldetésnél... =/
2010. júl. 5. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!