Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért droppol a Metro exodus?

Miért droppol a Metro exodus?

Figyelt kérdés

Kijött a játék én egyb rá is repültem, de elindítottam, és alapból is instabil volt, elsőnek ki is dobott. Ezután jött csak a csúnya rész. Tökmind1 milyen bellításon, de nagyon droppol a játék. High-on néha szinte játszhatatlan úgy ledobja az fps-t. Mikor a vonat elején a feleségemmel beszéltem, szinte 2 mp-ként volt egy lagg. Van erre valami megoldás? A gépem nem olyan gyenge azért.

Ryzen 5 1600

GTX 1060 3Gb

Kingston HyperX 8Gb RAM

Ezek a lényegesebb alkatrészek.

Esetleg valami ötlet?



2019. febr. 24. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugye eredeti a játék?
2019. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez esetben annyira nem lényeges, hogy eredeti-e vagy sem. Sőt, számtalan teszt van róla, hogy a crackelt gyakran jobban is fut, mivel megkerüli a denuvo védelmet, így lényeges CPU és RAM erőforrást szabadít fel.
2019. febr. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Denuvo-t úgyis kiszedik hamarosan és szinte mindig rosszabbul futnak a tört játékok...
2019. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Plusz ha eredetiben vette meg, akkor ott a refund, már Epic Store-n is. (Ha jól tudom csak ott jelent meg.)
2019. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eredeti. Szóval nem értem... Battlefield V ultrán fut, semmi laggal és droppal. Ez meg így játszhatatlan.
2019. febr. 24. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemtom mennyit szoktal elorendelni vagy megjelenes utan 1 heten belul megvenni XD Majd leszoksz, en is igy voltam. Termeszetesen ha a konfigod jo, eredeti Win, game, naprakesz vga driver, akkor... Te is tudod hogy nem lehet hiba. Varj 4-6 hetet mig kijonnek az elso patch-ek... :)
2019. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ma már sok játék félkészen jön ki. Eszembe sem jut soha megvenni teljes áron semmit (max konzolra). Meg kell várni az első leárazásokat, addigra már tuti kijön annyi patch, hogy játszhatóvá válljon.
2019. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak az a vicc, hogy jutyubon nézve szinte ugyanezzel a konfiggal nem laggol. Esetleg Single channel ram nem lehet a gond? Jobb lenne a dual channel?
2019. febr. 25. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Játék közben tálcázz le és nézd meg a feladatkezelőben, hogy mi pörög nagyon. Szerintem a RAM nem lesz agyon hajtva, 8 giga az ajánlott is.
2019. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!