Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A következő konfigon elfutna-e...

A következő konfigon elfutna-e a GTA V?

Figyelt kérdés

Processzor: Amd Phenom x4 9650

Videó kártya: nVidia Geforce 650Ti 1Gb

Ram: DDR2 6 Gb


2019. febr. 24. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Elfut döcögve kb 30fps, az 1gb vram-nak köszönhetően, ami manapság már nagyon kevés, ha megakarod venni ezt a gépet ne tedd, inkább vegyél vmi office gépet min ddr3-al 8gb meg vmi gpu min 4gb vrammal.

Attól is függ milyen felbontásban játszol.

2019. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ezt a gépet nem megvenni szeretném hanem már egy jó ideje megvan. Kissebb gépigényű játékokra szoktam használni. (csgo,est2,fs 17,MTA meg hasonlók... eddig csak az MTA okozozz neki gondot pontosabban a seemta. Azon belül is az a v3 az lv meg a v2 20-30 fpsel eldöcög. Ha valami megoldás van arra, hogy az a 20 fps ki tudja magát nőni akkor azt meghallgatóm.) Amúgy meg 1280x1024 -es felbontással játszanék de nem áll töllem messze a kisebb sem ugyanis tudom hogy nem egy csodagép mocorog az asztalomon így megszoktam már. Örülök ha tényleg el fog menni az általad tippelt 30fps el. Előbb utóbb ki fogom próbálni és meg jelezni fogom ha addig el nem felejtem. Köszi mégegyszer

2019. febr. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!