Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom feltörni a...

Hogyan tudom feltörni a Snapchat fiókom, ha elfejtettem a jelszavam?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán kidobott a snapchat és nem engedett újra belépni, ezek utn felkínált egy új fiókot amit véletlenül elfogadtam, de aztán egyből ki is töröltem. De ezóta azt írja ki, hogy érvénytelen az e-mail címem amivel regisztráltam a fiókomat. Fontos lenne belépnem, és nem szeretnék újat csinálni, ott tartom a kapcsolatot a barátaimmal. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.. már rengeteg online hacker oldalt próbáltam ki, de mindig elakadok a nem vagyok robot résznél.. kérlek segítsetek

2019. febr. 24. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen ilyen "csodaoldal".


Tessék jobban emlékezni a jelszavadra, vagy igényelj jelszó-helyreállítást:

[link]


Ha nem jutsz ezzel dűlőre, vedd fel a kapcsolatot a Snapchattel:

[link]

2019. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy feltörés, sem "hacker" programok. A legnagyobb az esélye hogy vírust, kémp- vagy adathalász programot töltesz le velük, és akkor a te adataidat lopják majd el vele.
2019. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!