Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-en hogy lehet régi...

Windows 10-en hogy lehet régi felhasználó fiókjához tartozó mappát törölni?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten, de vagy csak a régi Windows-verzió mappájának törlését találtam meg, vagy pedig angolul volt, amit én nem nagyon értek.

A lényeg az, hogy van egy notebook Windows 10-zel, amit tovább adnék. Csináltam is a leendő tulajnak saját Microsoft-fiókot, amivel majd használja, abba belépve a régit töröltem, de a C:\Windows\Felhasználók mappán belül ott ragadt a régi fiókhoz tartozó mappa több GB fölösleges adattal. Törölném, de hiába rendszergazda a fiók, nem engedi a rendszer. Van ennek megoldására valami trükk? Köszi előre is.


2019. febr. 24. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Írd be a start mnube, hogy:

sysdm.cpl

enter


(Ez a rendszer tulajdonságai ablakoz hotta be, amit amúgy a vezerlőpultból is elérsz pár lépésben)


Itt válaszd ki a Speciális fület.

A felhasználói profil észben Beállítások gomb.


Innen gondolom egyértelmű, jelöld ki akit törölni akarsz és Törlés.

2019. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!