Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom, ha kémprogramot...

Honnan tudom, ha kémprogramot tettek a telefonomra vagy esélyesebb, hogy a jelszót szerezték meg valahogyan?

Figyelt kérdés

Facebookomba hosszú ideig be voltaképve anyámeg az öcsém, évek óta betegesen nyomoznak utánam, nem paranoia... 22/l ha kilépek a szobából, elmegyek fürödni, nekiesik a cuccaimnak... Éjszaka fel kell azért, hogyba kulcslyukon leskelődhessen... Nem tudom, hogy mit nézek a tv-n? De a legnagyobb a telefonom... Olyam bonyolult jelszavakat találok ki ezért, mióta beállítottam, a telefonos kódot, nem rud...



A legszá almasabb, higy az öcsémmel szövetkezik... 16 éves korom óta, 5 éve nyomozgatnak, volt, hogy arra ébredtem, hogy az ágyomon nyomják a tabletot (nyertem) mert valami barátommal beszéltem és azt hitték a pasim...


Szóval hogy tudom ezt ellenőrizni... A telefont 2 hónap múlva tudom lecserélni...


2019. febr. 26. 22:07
 1/2 Fsms ***** válasza:
Sajnos ez attól függ milyen operációs rendszered van. ios esetén a jelszó ismeretében tudnak csak hozzáférni, android esetben vírusirtó Prodival tudod ellenőrizni.
2019. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Minkó Gergö válasza:
Androidra nem igazàn van hatékond kémprogi elhàrító mód (bàr applikàció sok van de... Àgyúval lőnek csótànyra ahelyett hogy egyszerűen,és hatékonyan oldanàk ezt meg.És mivel az android jóval szabadabban variálható a sok jóval Szerintem,túl sok a bitronsàgi rés androidon(haladó programozóként,de kezdő mobilosként) azt javallom válts IOS re. Drága,meh minden vacak app fizetős de itt nagyobb a biztonság.
2019. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!