Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt fel az utorrent?

Miért nem tölt fel az utorrent?

Figyelt kérdés
Azt írja folyton ki hogy a port nincs nyitva. Digis (optikás fiberhome ) router van. UPnP be kapcsolva torrentben is. Kikapcsoltam már a vírusirtót is (Microsoft esential) Úgyse ment. Aztán nyitottam 1 portot (port forwarding) a port nyitva is volt de a torrent nem kapcsolódott úgy se . Beálílttam windos tűzfalba is a portokat. Rá kérdeztem szolgáltatónál nincs NAT-olás. A "router" közvetlen az én gépembe van beudgva ja és Win7 et használok. Valakinek valami tipp hogy még mi lehet a baj ? Ja igen másik gépen másik (qbittorrent nél) is ugyan ez van. Nem érzékeli a nyitott portot.

2019. febr. 27. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

nos ugyan ez volt a problémám nekem is.. Digi 1000re váltottam, és az utorrent ugyan így nem töltött fel kapcsolati hiba sárga felkiáltó jel..


a szolgáltató által telepített routeren kell beállítani, hogy legyen nyitott.. keres rá google-ön a márkárá és arra hogy port nyitás beállítás angolul.. ha huawei akkor le van írva egy videoba ott beállítottam mindent a levetítettek szerint.. a PFP Port Checker továbbla se látja a portomat, de legalább most már 50 Mbit-el visszatöltök, ha kell..

2019. febr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

huawei hg8245h port nyitás


én ezt írtam be google-be és kiadta a videót válaszd ki a megfelelő típust vagy a közel azonost...beállítod és jó lesz szerintem.. ha még is seed-hez sorban állt ír akkor kényszerített feltöltésre kattints akkor már biztos tölteni fogja...

2019. febr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint fent leírtam meg csináltam ezt az enyémen is, Nyitottam portot , meg mindent csináltam már és semmi. Nem érzékeli pedig fixáltam a portot .
2019. febr. 27. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!