Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Gabi9310 nevű felhasználó kérdése:

Mortal kombat 11 Betahoz hol kapom a kodot, es mikor?

Hali valaki tudna segiteni, hogy az elorendelt jatek melle jar a beta kod, plusz shao khan.. ennek ellenere nem kaptam kodot email-en. Valaki tudja, hogy mukodik ez, vagy esetleg kesobb kuldik a kodot? Mar 1honapja elorendeltem de sehol a beta kod. Eletem elso elorendelese, bocsi ha hulye vagyok hozza. Elore is koszomom a valaszokat (ha kapok)

Udv. Gabi

Keress kérdéseket hasonló témában: Mortal Kombat 11

febr. 28. 19:55  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mortal Kombat 9-nél megáll a monitor képe kipixelesedik a kép (vagy valami hasonlót csinál) és eltűnik utána nem ad jelet miért?
Hogy lehet mortal kombatba game pd dal játszani?
Mennyire megy el a Mortal Kombat Komplete edition ezen a gépen?
Milyen játékok építenek a Mortal Kombat X motorjára?
Ha letörlöm az androidos mortal kombat-ot és bevagyok jelentkezve mindenhol akkor elmenti a játék ha később be szeretnék majd jelentkezni újra?
Mortal Kombat XL játéknál a tört verzió mentése működik az eredetivel is?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!