Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom kiválasztani, h...

Hogy tudom kiválasztani, h melyik lemezre települjön a program?

Figyelt kérdés

Egy nyomtatót próbálok installálni, csak a saját telepítője alapból a C-re akarja felrakni, de nekem ott nincs hely. Viszont egy másik meghajtón van sok hely.

Mert ennek olyan saját telepítője van, ahol nem tudom beállítani, szval nem kérdezi, h hova rakja...


2010. júl. 2. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha a C meghajtón egy nyomtató driver-hez sincs elég hely, az komoly gond, ugyanis a rendszermeghajtón kell legyen hely, az optimális és gyors futáshoz.

Először a helyhiányt kellene megoldanod.

2010. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kell hely, csak most nem rakhatom újra a gépet, viszont a nyomtatót fel kéne nyomni.

De, ha van valami megoldásod, kérlek, oszd meg velem!

2010. júl. 2. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
hát törölj le néhányat a C-n lévők közül,azt mindjárt odafér a nyomi cuccos
2010. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a nyomtatók telepítésénél tapasztalat, hogy az illesztőprogramon (pár kb) kívül fel akar települni egy nyomtató kezelését segítő program (pár száz mb), így én csak az illesztőprogramot szoktam feltelepíteni. Az eszközkezelőben menj a nyomtatóra frissítsd az illesztőprogramot, keresési helynek meg tudod adni a mappát vagy a CD-t, ahol megtalálja az illesztőprogramot. Egyszerű nyomtatáshoz bőven elég. Ha már pár kb-nyi hely sincs a meghajtón ideje helyet csinálni.
2010. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. júl. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!