Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális dolog, hogy a Powerpo...

Normális dolog, hogy a Powerpoint mindig full más diatervezési ötleteket dob fel, ha megnyitom újra ugyanazt a fájlt?

Figyelt kérdés

Óriási. Elhiszem, hogy van egy csomó ötlete, de azért ez elég zavaró, hogy mindig mást hoz, amikor szerkeszteni akarom újbóli megnyitáskor.


Tehát az adott témán belül egy-egy diát nem az alapértelmezettként akarom látni, hanem a tervezési ötletekből választok. Narancsos téma, elsőre full narancsos példák jöttek. Most meg csak kék, meg szürke... hogy jön ez ide? :(


A gond ott indult, h először véletlenül nem PPTX formátumba mentettem... azután lementettem abba, és most, hogy újra megnyitottam, az előzőleg beszerkesztett diáknál még ezt is kiírja: "Sajnáljuk, ehhez a diához nincsenek tervezési ötletek". Szóval most a ppt felét nem engedi átszerkeszteni. Van egy-két tegnapi diám, ami most már nem tetszik. :(


Ez valami bug,vagy az a baj, hogy egy rossz formátumról mentettem át a jóba? :(



2019. márc. 6. 00:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!