Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Néhány napja nem tudom kikapcs...

Néhány napja nem tudom kikapcsolni a Windowst, rákattintok a Start-ra, -leállítás,-és innentől "fennmarad" a tálca, és semmi nem történik, leáll az egér, meg az egész oprendszer. Mi van vele?

Figyelt kérdés
Csak Reset-tel tudok kilépni....frissen telepített oprendszer /XP 32 bites/,kettő vadi új vinyóval......nem értem......!Eddig tök jól ment!
2008. nov. 9. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egy újratelepítés szinte mindent megold, ha nem segít akkor hardwares a probléma, bár akkor az újratelepítés sem fog sikerülni.
2008. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy nem a windows a fos, hanem te... bocsánat:D De tudod van egy mondás, ha mindenki hülye melletted, akkor lehet, hogy nem másokban van a hiba...

Egyébként próbálkozz azzal, hogy cmd beírod, hogy shutdown -s

2008. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A másodiknak üzenem; Nem értem, miért fikázol amiért nem vagyok elégedett egy szolgáltatással és segítséget kérek másoktól?!?!

A "mondásod" elég gyatra és értelmetlen is, ráadásul sosem hallottam még.....Gyanítom, valami marketinges oktató könyvben, vagy valami édesvíz kiadós szarban olvastad.....:)

Más; Mi az a cmd meg shotdown?!....Ez valami megoldás féle? Kifejtenéd bővebben? Köszi, BÉKE.......

2008. nov. 10. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Na látod itt a fő probléma, hogy nem tudod kezelni a rendszert, amit használsz, így valószínű, hogy nem fog megfelelően működni. Egyébként a cmd az a parancssor és oda beírod ezt az utasítást és elvileg le kell, hogy álljon a gépet. Ha pedig illegális (letöltött/másolt) CD-ről telepített windows rendszered van, akkor ez is okozhatja a problémát, de akkor szavad nem lehet a szolgáltatás színvonalára, mert jogtalanul veszed igénybe... Ja és a mondás egy bölcsesség gyűjteményből való.
2008. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!