Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Haladó excel kérdések?

Haladó excel kérdések?

Figyelt kérdés

Lenne két kérdésem az excellel kapcsolatban. Jövőhéten zh-t írunk és ezekre nem tudom a választ.

1 Hogyan működik és mire jó az Excel irányított beillesztés finkciója?

2 Ismertesse az Excel sor, oszlop elrejtési és panelok befagyasztására szolgáló funkcióit.


2019. márc. 15. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek ZH kérdések? Ugye nem mondod ezt komolyan. Ez nem haladó excel kérdés, ezek totálisan alap kérdések.
2019. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen zh kérdések.
2019. márc. 16. 11:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Kerestem volna aválaszt az előadás anyagban,de nincs benne.
2019. márc. 16. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is nehezen hiszem el. Én se tenném be az anyagba, mint ahogy azt sem, hogy hogyan kell egy Excel cellába beírni egy egyszerű szót.


Eszedbe jutott már, hogy megnyisd a nyamvadt Excelt, és rájöjj magadtól? Hátha mást is megtanulnál, és amúgy is az a tudás, amit nem magolással, hanem tapasztalással szerzel meg, sokkal inkább be tudod ültetni a gyakorlatba, és hosszabban megmarad a memóriádban is.


Az benne van az anyagokban, hogy hogyan lehet használni a súgót, és mire való?

2019. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig zh kérdések. Ha kell tudok képet küldeni. Oké még a hogyan működikre rá tudok jönni,de hogy mire jó arra már nem biztos.
2019. márc. 17. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne csináld már!

Megtetted azt, hogy megnyitottad az Excelt?

Ha kipróbáltad volna, akkor rá tudnál jönni arra, hogy mire jó. Ha nem, akkor még az érettségit sem érdemled meg, nemhogy a diplomát!

2019. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!